+420 555 333 957

Po-pá 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Kukla pod helmu Alpinestars Balacvala Touring winter černá

Kód produktu: AIM167-21

Kukla pod helmu Alpinestars Balacvala Touring winter černá
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný
Poradna

Po-pá 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

Kukla pod helmu Alpinestars Balacvala Touring winter černá

Cestovní kukla Touring Balaclava přestavuje řešení pokrývky hlavy s intergovaným větru a voděodolným límcem, který dokáže ochránit před neblahými vnější elementy při jízdě v dešti a za snížených teplotních podmínek.
Konstrukce s plochými švy, panely kukly z dvouvrstvé Lycra® tkaniny a podšívka z mikrovlákna pro dodatečný termální komfort pro bezpečnou jízdu a dobrý pocit s přilbou na hlavě.
Vyrobena ze zdvojené stretch textilie s podílem Lycra® tkaniny dobře absorbující vlhkost a komfortní termo podšívkou z mikrovlákna.
Ergonomický střih s prostupem v obličejových partiích a dýchacími prostupy v oblasti nosu a úst.
Krční panel s podšívkou obsahující větru a vodělodolnou prodyšnou klimatickou membránou
Spodní lem krčního panelu s možností dopasování šířky pomocí šňůrky.
Ploché švy zajišťující maximální komfort.

Alpinestars
Alpinestars

Nadčasová kvalita, nejnovější technologie, maximální komfort, bezpečnost a jedinečný styl – to je italská značka Alpinestars. Světová jednička v oblasti profesionálních závodních produktů působící na trhu již od roku 1963. Alpinestars nabízí široký sortiment toho nejkvalitnějšího moto oblečení od kombinéz, sportovních a motocrossových bot, motocrossového oblečení, kožených a textilních bund či rukavic až po chrániče a civilní oblečení. Světoznámou značku propagují i vrcholoví motocykloví závodníci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku