+420 555 333 957

Po-pá 10:00 - 18:00 | So 10:00 - 15:00

PinLock

PinLock je ohebná vložka z průhledného plastu, která se usazuje na vnitřní stranu helmy na určené záchytné body (piny, kolíčky...).Označení PinLock ready znamená, že plexi helmy je připravené k uchycení PinLock vložky. 

Průhledná vložka má kolem sebe nepatrné silikonové těsnění, se kterým se přiloží na vnitřní stranu hledí přilby. Vzhledem k ohebnosti a pevnosti vložky dojde k jejímu vytvarování dle hledí a vznikne tak doslova mikro-milimetrová mezera mezi původním hledím a vložkou.

Existuje i varianta PinLock Max Vision. Oproti původní a základní vložce se liší akorát vnitřním vybráním a velikostí. PinLock Max Vision je uchyceno stejným způsobem na piny/kolíčky a za pomocí silikonového těsnění kolem dokola. Jenže nabízí i ono vybrání, které způsobuje ještě menší mezeru mezi původním hledím a vložkou. V tomto případě je navíc vložka větší pro pohodlnější výhled řidiče a nesoustředí se pouze v hlavních zorných bodech hledí.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku