Po-pá 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

SAS-TEC

Chrániče s viskoelastické pěny s paměťovým efektem - po nárazu nebo jakékoliv deformaci se pěna (chránič) brzy vrátí do původního tvaru.

Vhodný pro více nárazů - na rozdíl od mnoha jiných tlumicích materiálů (jako je polystyren (EPS), silikon nebo pěna nižší kvality) vydrží PU pěna více nárazů. Takže nárazy nebo vysoký tlak nesnižují ochranu, a to i tehdy, když je stejná oblast opakovaně ovlivněna. Chránič udržuje plnou funkční schopnost.
Vynikající zbytková síla - CE chrániče SAS-TEC mají až o 50% nižší hodnotu než zákonné hodnoty normy EN 1621
Nízká váha - vysoká nasákavost i přes nízkou hustotu. Chrániče s tvrdým povrchem nebo materiály obsahující silikon jsou značně těžší, což snižuje komfort nošení. Hustota pěny SAS-TEC je zhruba 280 g / l, naopak tvrdé povrchy mají průměrnou hustotu 1050 g / l.
Adaptivní absorpce - vzduch, který je obsažen v pěnových buňkách, vyvolává progresivní absorpci. Chránič zůstává měkký v případě pomalu rostoucích sil, avšak pokud jde o rychlý náraz, odolnost pěny roste s rostoucí rychlostí.
Reakce na impulsy - na rozdíl od tvrdých chráničů, polystyrenových nebo jiných tlumicích materiálů reaguje pěna SAS-TEC rychle a bez časového zpoždění i na menší dopady. Absorpce energie je téměř lineární, což udržuje nárazové síly na lidském těle na nízké úrovni.
Ekologická kompatibilita - suroviny pro výrobu pěny jsou částečně vyrobeny z obnovitelných materiálů. Proto je možné zlikvidovat chrániče s běžným domácím odpadem.
Dlouhá životnost výrobku - někteří výrobci chráničů uvádějí životnost výrobku pouze dva až tři roky, zatímco pěna SAS-TEC má životnost deset let.
Teplotní stabilita - díky speciální směsi pěna SAS-TEC odolává teplotám cca. 100 ° C. Konvenční PU-pěna je schopna odolávat teplotám cca. 60 ° C bez poškození
Komfort - vysoká flexibilita pěny zaručuje mimořádný komfort
Omyvatelnost(ruční mytí) - struktura buněk pěny SAS-TEC brání vstupu vody do materiálu - absorpce vody je pod 1%. Ruční praní lze proto bez váhání doporučit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku